
22 199 ₴
18 299 ₴
Пістолет для герметиків акумуляторний DeWALT DCE571N
• Попередня установка максимальної швидкості подачі і реостатна пускова кнопка забезпечують максимально точну швидкість подачі клею/герметика.
• Функція автоматичного зняття тиску з поршня для запобігання витікання клею/герметика після виключення інструменту.
• Світлодіодне підсвічування LED для освітлення робочої зони.
• Ергономічна рукоятка вкрита гумою для зручності роботи.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Гарантія | 3 |
| Макс. об'єм робочого матеріалу | 400 мл |
| Макс. швидкість подавання | 533 мм/хв |
| Мін. швидкість подавання | 51 мм/хв |
| Напруга | 18 В |
| Сумісність з | Картриджами м'якого паковання ⁇ Колбас |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Штовхальне зусилля | 254 кг |