Молоток відбійний мережевий безщітковий DeWALT D25966
• Безщітковий двигун забезпечує підвищену довговічність із зменшеною періодичністю обслуговування.
• Молоток має низький рівень вібрації на 6,8 м/s?, мінімізуючи втому користувача та підвищуючи продуктивність.
• Передавач Wireless Tool Control, який дозволяє керування інструментом для бездротового сполучення з іншим бездротовим інструментом, наприклад пилосос, для автоматичного ввімкнення та вимкнення.
• Світлодіодний індикатор обслуговування.
• Вбудована функція Wireless Tool Control для підключення системи видалення пилу (DWH051-XJ).
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 18.8 кг |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | Мережевий |
| Комплектація | Бічна ручка — 1 шт., Валіза — 1 шт. Зубило — 1 шт. Шестигранник — 1 шт. |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 41 Дж |
| Регулювання обертів | Немає |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | шестигранник 28 мм |
| Частота ударів | 1080 уд./хв |