Пила стрічкова акумуляторна безщіткова DeWALT DCS378N
• Забезпечує 530 Вт і максимальну швидкість без навантаження 174 м/хв.
• 5 налаштувань швидкості.
• Провідна в своєму класі ергономіка DEWALT для
• максимального комфорту і безпеки.
• Велика різальна здатність (86 мм).
• Заміна ріжучого полотна без використання інструментів.
• Світлодіодне підсвічування для кращої видимості.
• Висувний гачок для підвішування для зручного зберігання на робочому місці. Поставляється з лезом 18TPI.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Вихідна потужність | 530 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Максимальна висота різання | 86 мм |
| Максимальна ширина різання | 86 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Швидкість полотна | 174 м/хв |