Дриль акумуляторний безщітковий DeWALT DCD444N
• Безщіткові двигуни з високим ККД забезпечують велику тривалість роботи без перезаряджання акумулятора.
• Відсутність швидкозношувані частини (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
• Потужний 1-швидкісний дриль.
• Інструмент для свердління великих отворів до 102 мм у деревині.
• Електронна муфта робить роботу з безпечним інструментом.
• LED підсвічування робочої зони.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкозатискний патрон | Немає |
| Гарантія | 3 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 102 мм |
| Максимальний крутний момент | 233 Нм |
| Наявність удару | Немає |