Диск пиляльний ELITE EXTREME DeWALT DT10624
• Висока швидкість обробкі матеріалу;
• Завдяки запатентованій технології - підвищений ресурс;
• Ідеально оптимізовані для використання як с акумуляторним так і мережевим інструметом;
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Кількість зубців | 24 |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Застосування | дерево з цвяхами |
| Товщина пропилу | 0.99 мм |
| Кут заточування | 18 град |
| Ширина пропилу | 1.65 мм |