18 299 ₴
Міні-пила ланцюгова акумуляторна безщіткова DeWALT DCMPS520P1
• Високоефективна різальна система - ніж з двома лезами - збільшений час роботи і продуктивність.
• Сталева дека 53 см.
• Газонокосарка з мульчувальною вставкою, збиранням у мішок, а також варіантом бічного викиду.
• Зручна світлодіодна приладова панель повідомляє про стан заряду акумулятора.
• Центральне регулювання висоти косіння.
• Час роботи до 64 хвилини при косінні в 5-му положенні висоти косіння на 2 повністю заряджених акумуляторних батареях DCB188 8 Аг.
• Акумуляторні батареї продаються окремо.
• Регулювання швидкості для ідеального темпу ходьби і заднім приводом.
• Ідеально підходить для газонів площею до 1340 м?.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Безщітковий, Li-Ion 18 |
| Довжина шини | 20 см |
| Ємність акумулятора | 5 А·год |
| Об'єм оливного бака | 0.55 л |
| Швидкість ланцюга | 8.6 м/с |
| Тип акумулятора | Li-Ion 18 В XR |
| Тип двигуна | акумуляторний |