450 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Шланг для стисненого повітря STANLEY 166005XSTN
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.34 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Довжина: | 5 м. |
| Основні | |
| Максимальний тиск | 10 бар |