4 099 ₴
Котушка зі шлангом для стисненого повітря STANLEY 166013XSTN
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 18 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Довжина: | 20 м. |
| Стан | Нове |