Кущоріз акумуляторний STIGA HT500e
• Кущоріз HT500e оснащений акумуляторним двигуном нового покоління, який дозволяє працювати з максимальною свободою і комфортом, забезпечуючи низькі вібрації і потребує менше обслуговування, а також тихий з нульовий рівнем викидів.
• Подвійне лезо кущоріза має довжину 58 см, в поєднанні з рукояткою що обертається на 180 град, забезпечують ідеальний різ.
• Обертається на 180 град ручка може бути встановлена в 5 різних положеннях для виконання вертикальної, горизонтальної або бічній різання, дозволяючи користувачеві зберігати природне положення руки і зап’ястя.
• Управління розташоване на рукоятці, що дозволяє безпечно і легко використовувати кущоріз.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий, Li-Ion, 48 |
| Довжина ножа | 58 см |
| Максимальний діаметр гілок | 18 мм |
| Поворотна задня ручка | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип ножа | Двухсторонний |