Генератор бензиновий інверторний EnerSol EPG-2000ISQ
• Сучасний генератор розроблено для використання як резервне джерело живлення.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 7.83 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | ES-80G |
| Об'єм двигуна | 79.7 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.38 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Вага | 22 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Двигун | EnerSol |
| Комплектація | Мультиметр 3в1 |
| Номінальний постійний струм | 8.3 А |
| Функція зварювання | Немає |
| виготовлення | закрите |
| Ступінь захисту IP | IP23 |
| Споживання палива (л/год) | 380 |
| Система охолодження двигуна | повітряне |
| Кількість обертів вала двигуна (об/хв) | 3000 об/хв |
| Режими запуску | ручний стартер |