Зварювальний апарат інверторний DeWALT DXWDMMA160E
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 11.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр електрода | 1,6-4.0 |
| Кабель затискача маси | 1.5 м |
| Кабель електродотримача | 1.5 м |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна споживча потужність MMA | 5 кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 160 А |
| Напруга холостого ходу MMA | 65 В |
| Номінальна потужність | 230 Вт |
| Стан | Нове |