Акумуляторна батарея LiFePO4 EnerSol EB-0512LFPW
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| BMS Комунікація | RS485, RS232, CAN |
| Габарити в складі вигляді (ШхВхГ) | 450*500*140 |
| Гарантія | 8 |
| Діапозон температури заряджання | 0 + 60°C |
| Діапозон температури розряджання | -20+60°C |
| Запас єргії | 5.12 кВт/ч |
| Захист від перезаряджання | 54 В |
| Макс. струм заряду | 100 А |
| Максимальна напруга заряду | 57.6 В |