Зварювальний апарат інверторний STANLEY WD160IC1
• Зварювальний інвертор призначений для ручного зварювання ″ММА″ на постійному струмі, справляється з великою кількістю завдань як в домашніх умовах, так і на професійному рівні, даючи змогу працювати на номінальному струмі до 160 А, цього вистачає для комфортної роботи з будь-якими електродами, діаметром від 1.6 мм до 4,0 мм включно. Забезпечений такими функціями, як: Anti-Stick, Arc-Force та Hot-Start. Працює з тривалістю навантаження не менш ніж 60%, що дає змогу виконати більшість завдань у побутовому сегменті. Система стабілізації роботи в умовах тривалих перепадів напруги в мережі від 170 В до 250 В.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр електрода | 1,6-4.0 |
| Кабель затискача маси | 1.5 м |
| Кабель електродотримача | 1.5 м |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна споживча потужність MMA | 5.2 кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 160 А |
| Напруга холостого ходу MMA | 60 В |
| Номінальна потужність | 230 Вт |
| Стан | Нове |