Сонячна панель EnerSol ESP480-30V-MH
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні кабелі | 4 мм? 35 см (включно з роз'ємом MC4) |
| Габаритні розміри | 1903*1134*30 |
| Гарантія | 1 |
| ККД | 22.24 % |
| Кількість елементів | 120(12*10) |
| Макс. потужність напруги | 35.37 В |
| Макс. потужність струму | 13.57 А |
| Макс. напруга системи | 1500 В |
| Макс. номінал серії запобіжників | 25 А |
| Стан | Нове |