Портативний зарядний пристрій EnerSol EPB-1000NF_A
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вага | 14.8 кг |
| Виходи | 3*USB, 2*Type-C, 2*DC |
| Габаритні розміри | 369*240*280 |
| Гарантія | 1 |
| Ємність батареї | 22,4 V, 46 А·год, 1030 Вт/год |
| Максимальна (пікова) потужність | 2000 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |