35 799 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 50 мл |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Особливості | Автоматичне змащування ланцюга |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Пила ланцюгова M18 FHS20, Акумулятор M18 HB5.5 (2 шт.), Зарядний пристрій M12-18 FC, Шина 200 мм, Ланцюг, Чохол для ланцюга, Ключ, Картонне паковання |