Машинка для видалення ворсу BLACK+DECKER BXLR500E
• Акумуляторний бездротовий електричний очищувач ворсу з металевою сіткою, що захищає поверхню матеріалу та забезпечує ефетивну роботу. Надзвичайно міцні леза обертаються зі швидкістю до 6500 обертів на хвилину для швидкої та зручної експлуатації. Щітка для чищення в комплекті для видалення дрібного ворсу з пристрою.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | 90 хв |
| Гарантія | 2 |
| Діаметр леза | 50 мм |
| Кількість обертів | 6500 об/хв |
| Комплектація | Щітка для чищення |
| Потужність | 3 Вт |
| Об'єм | 0.43 л |
| Живлення | 220/50 |
| Покриття підошви | кераміка |