Полотно пиляльне по металу DeWALT DT8477
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Полотно пиляльне для металу — 3 шт. |
| Загальна довжина | 899 мм |
| Застосування | метал кольоровий метал |
| Відстань між зубами | 1.8 мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Товщина полотна | 0.5 мм |
| Ширина полотна | 12.7 мм |