5 699 ₴
4 699 ₴
Міні-пила ланцюгова акумуляторна SEQUOIA SBC2008BM-EV
• SEQUOIA Connecta Series – єдина акумуляторна система садової техніки Sequoia.
• SEQUOIA SBC2008BM - акумуляторна пилка з ідеальним співвідношенням розміру, потужності та ваги, що працює від однієї 20В акумуляторною батареєю.
• Безщітковий двигун
• Бак для автоматичної подачі оливи
• SDS-система безключового натягу ланцюга – допомагає без зусиль виконати регулювання натягу ланцюга, без допомоги будь-яких додаткових інструментів.
• Ергономічний дизайн - робить роботу більш комфортною та ефективною.
• Fast Charge – швидка зарядка акумуляторної батареї.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 20 мм |
| Об'єм масляного бака | 0.04 мл |
| Вага | 1.7 кг |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оливного бака | 0.04 л |
| Двигун | Безщітковий, Li-ion, 20 В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Швидкість ланцюга | 7.5 м/с |
| Гарантія | 2 |