18 899 ₴
14 999 ₴
Кущоріз акумуляторний безщітковий DeWALT DCMHT573N
• Професійна продуктивність із перевагами акумуляторного інструменту.
• Компактна та легка конструкція гарантує меншу втому користувача під час стрижки живоплотів.
• Ножева планка довжиною 65 см із ножами подвійної дії, виготовленими із загартованої сталі на лазерній обробці, має максимальну різальну здатність 31 мм. Ці ножі гарантують довший термін служби та довше залишаються гострими.
• Збільшений час роботи: до 65 хвилин різання на одному заряді акумулятора (з акумулятором 9,0 Аг).
• Частота ходу леза за хвилину: 3400 ход/хв.
• Час зупинки леза: менше 1 с.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 4.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Безщітковий, Li-Ion 54 |
| Довжина ножа | 65 см |
| Максимальний діаметр гілок | 31 мм |
| Поворотна задня ручка | Немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип ножа | з лазерним заточуванням |