40 499 ₴
Відправка з 06 квітня 2026Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS-Plus DeWALT DCH416NT
• Відключення обертання для легких довбальних робіт по штукатурці, плитці, цементі і відключення удару для робіт зі свердління дерева і металу.
• Має безщітковий двигун.
• Електронна муфта забезпечує сталість рівня крутного моменту і збільшує надійність механізму.
• Ударний механізм з підвищеним ресурсом роботи.
• Муфта захищає інструмент і користувача при клині бура.
• Система SHOCKS Active Vibration Control значно знижує рівень вібрацій на руки користувача в порівнянні зі звичайними перфораторами.
• Ідеальний для висвердлювання отворів під анкерні кріплення і просвердлювання крізних отворів в бетоні, і кам’яній кладці діаметром 10-24 мм.
• Інструмент дуже компактний, легкий, має ергономічний корпус, що підвищує комфорт під час користування і дозволяє виконувати роботу протягом тривалого періоду.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 4.1 кг |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Макс. діаметр свердління в бетоні | 32 мм |
| Макс. діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Макс. діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 4.5 Дж |
| Знімний патрон | Немає |