Шуруповерт ударний гідравлічний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF870N
• ТИХИЙ ГІДРАВЛІЧНИЙ МЕХАНІЗМ (наповнений маслом механізм) - забезпечує високу робочу швидкість зі зниженим ударним шумом.
• Безщітковий двигун 18 В XR: забезпечує високу продуктивність, подовжує термін служби інструменту.
• Режим ліхтарика забезпечує 20 хвилин яскравого безперервного освітлення.
• Надкомпактний дизайн - найкомпактніший в своєму класі, довжина лише 101 мм від передньої до задньої частини - забезпечує кращий доступ в обмеженому просторі.
• 1 кг (без акумулятору): для максимальної мобільності.
• Тримач біт ″Drop and Load″: для роботи однією рукою.
• 9 світлодіодів в кільці спрямовують освітлення в 82 люмени з 20-хвилинним режимом ліхтаря.
• Інтуїтивно зрозумілий перемикач режимів.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 4200 уд./хв |
| Максимальна частота обертання | 3000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 56 Нм |
| Наявність удару | Да |