
2 999 ₴
2 549 ₴
Ножиці садові - секатор акумуляторний SEQUOIA SBP7225
• Акумуляторний секатор (ножиці садові) SEQUOIA SBP7225 живиться від літій-іонного акумулятора 7,2 В, ємністю 2 Аг
• Потужний електродвигун та якісні леза забезпечують чистий і плоский зріз.
• Максимальний діаметр різу складає 25 мм.
• Має подвійний запобіжний вимикачами.
• Прогумована рукоятка покращує охоплення інструмента.
• Невелика вага та ергономічний дизайн пристрою зменшують втому та навантаження на руки.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Користувацькі характеристики | |
| Двигун | Щітковий |
| Комплектація | Ножиці садові — секатор (вбудований акумулятор), Зарядний пристрій |
| Ємність акумулятора | 2 А·год |
| Тип ножа | Ножиці садові-секатор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантія | 2 |
| Напруга акумулятора | 7.2 В |
| Макс. товщина гілки | 25 мм |