

4 619 ₴
Пила ланцюгова бензинова SEQUOIA SPC0812 ланцюгова бензинова
• SEQUOIA SPC0812 - компактна бензопила з металевим упором для обрізання сухих гілок дерев та чагарників, а також для розпилювання стволів невеликого діаметру, заготілі дров.
• Невелика вага, економічний двигун та збалансована конструкція забезпечують комфорт при тривалій роботі без додаткових фізичних зусиль.
• Для безпечної роботи пилка оснащена механічним гальмом ланцюга, запобіжником клавіші старту та щитком для захисту рук.
• Легкий доступ до повітряного фільтра та свічки запалювання дозволяють без зусиль проводити технічне обслуговування.
• Пила обладнана автоматичною системою мастила ланцюга, яка не дасть перегрітися робочим частинам пили та обереже їх від передчасного зносу.
• Натяг ланцюга контролюється за допомогою бічного натягувача.
• Переваги
• Компактні розміри;
• Мала вага;
• Автоматичне мастило ланцюга;
• Металевий зубчастий упор;
• Гальмо ланцюга;
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 300 мм |
| Об'єм масляного бака | 210 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Швидкість обертання ланцюга | 23 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Тип товару | Бензопила ланцюгова |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 230 мл |
| Об'єм двигуна | 25.4 куб. см |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Легкий запуск, Металевий зубчастий упор, Гальмо ланцюга, Автоматичне змащення ланцюга |