Акумуляторна батарея LiFePO4 EnerSol EB-SK-51.2V200Ah
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 86.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| BMS Комунікація | CAN,RS485 |
| Гарантія | 8 |
| Діапозон температури заряджання | 0? ~ +50? |
| Діапозон температури розряджання | -10? ~ +50? |
| Запас єргії | 10.24 кВт/ч |
| Захист від перезаряджання | 58.4 В |
| Макс. струм заряду | 100 А |
| Максимальна напруга заряду | 57.6 В |