5 526 ₴
Струбцина розпірна-домкрат FATMAX® TradeLift™ тригерна, максимальна вантажопідйомність 150 кг STANLEY FMHT83550-1
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми до
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2700 кг |
| Глибина | 125 мм |
| Довжина: | 450 м. |
| Комплектація | В пакованні |
| Застосування | професійне |
| Тип | Тригерні |
| Зусилля стяжки | 150 кг |