Пилосос мережевий DeWALT DXV234P
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 34 л |
| Споживана потужність | 1080 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр шланга | 48 мм |
| Довжина шланга | 2.1 м |
| Джерело живлення | мережевий |
| Сила всмоктування | 12.5 кПа |
| Швидкість повітряного потоку | 2550 л/хв |
| Стан | Нове |
| Рівень шуму | 77 дБА |