2 599 ₴
2 199 ₴
Зварювальний апарат інверторний EnerSol EWM-120AD
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр електрода | 1,6-3.2 |
| Кабель затискача маси | 2 м |
| Кабель електродотримача | 2 м |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна споживча потужність MMA | 5.1 кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 3.2 мм |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 120 А |
| Напруга холостого ходу MMA | 70 В |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Стан | Нове |