2 549 ₴
2 039 ₴
Компресор автомобільний-павербанк STANLEY SXIF0101
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділенн
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58 кг |
| Повітряний потік | 14.2 л/хв |
| Джерело живлення | 12 В ⁄ АКБ |
| Комплектація | Голка для накачування м'ячів , Шнур заряджання USB Type C. Пластиковий перехідник . Шнур заряджання від автомобіля 12 В |
| Напруга | 12 В |
| Номінальна ємність | 6000 мА/год |
| Тип | Автомобільний |