Пилосос мережевий BLACK+DECKER BXVMS601E
• Універсальний вертикальний мережевий пилосмок потужністю 600 Вт та силою всмоктування 18КПа робить прибирання максимально легким. Завдяки трьом режимам – вертикальний, ручний та вакуумний – ідеально підходить для різних поверхонь, включаючи підлогу та килими. Циклонна система фільтрації ефективно відокремлює пил, запобігаючи засміченню фільтра, а багаторазовий фільтр НЕРА забезпечує чисте повітря. Для додаткової зручності має висувну вбудовану насадку, легку систему паркування та просте очищення бака. Трубка зроблена з алюмінію, що робить прилад більш міцним, а подвійна система фільтрації надійно захищає від пилу.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Комплектація | Універсальна насадка — 1 шт., Щілинна насадка — 1 шт. |
| Потужність | 600 Вт |
| Живлення | 220/50 |
| Тип прибирання | сухої |
| Шнур живлення | 5 см |