Пилосос мережевий BLACK+DECKER BXMC400E
• Мережевий пилосмок для глибокого очищення, дезінфекції та зниження рівня алергенів. Потужність 400 Вт та сила всмоктування 12 кПа забезпечують ефективне видалення пилу і бруду. УФ-світло з довжиною хвилі 253,7 нм видаляє 99% кліщів і бактерій для високоефективних результатів. Спеціальний датчик активації УФ-світла вмикає його лише при контакті з рівною поверхнею для безпечного користування. Моторизована щітка з комбінованими щетинками (гума та волокна) і вібруюча основа з частотою вібрації 12 000 об/хв ефективно піднімають пил, забезпечуючи ретельне очищення. Подвійна система фільтрації (циклонний та HEPA фільтри) ефективно затримують навіть найменші частинки пилу, а фільтри легко миються для повторного використання. Світлодіодний цифровий дисплей забезпечує контроль процесу очищення, а фронтальне LED-підсвічування допомагає у прибиранні темних куточків. Для додаткового захисту від кліщів та алергенів прилад оснащений гарячим повітрям та ультразвуковою функцією, які допомагають зменшити їх розмноження.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.57 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Комплектація | Додатковий HEPA-фільтр, |
| Потужність | 400 Вт |
| Живлення | 220/50 |
| Тип прибирання | сухої |
| Шнур живлення | 4 см |