Візок-платформа вантажний DeWALT DXWT-504
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 400 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Діаметр великих коліс | 250 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Розмір платформи | 65х95 |