Візок вантажний складний STANLEY SXWTD-FT501
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 70 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Діаметр великих коліс | 127 мм |
| Комплектація | Складаний вантажний візок SXWTD-FT501 — 1 шт.,;. портативний складаний ящик SXWTD-FT505 — 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал коліс | термопластична гума, поліпропілен |