Тележка вантажна складна STANLEY SXWST-FT521
• Вантажний складний візок ідеально підходить для транспортування важких вантажів, коробок, меблів та інших великих предметів. Завдяки інноваційному 3-колісному дизайну, візок забезпечує легке і стабільне переміщення через перешкоди, пороги та сходи. Ергономічні рукоятки з високим зчепленням та захистом для суглобів забезпечують комфорт під час використання, знижуючи навантаження на руки та пальці. Верхня рама зсувається в нижню, що дозволяє компактно зберігати візок, заощаджуючи вільне місце. Виготовлений з міцної сталі, забезпечує здатність витримувати значні навантаження т
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 120 кг |
| Кількість коліс | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Діаметр великих коліс | 150 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал коліс | поліпропілен, гума |
| Розмір платформи | 31х29 |