Струбцина FatMax L тригерна з максимальним зусиллям стиснення 135 кг STANLEY FMHT0-83211
• Висока надійність і тривалий термін служби забезпечується застосуванням в конструкції посиленого нейлону і стали.
• Ручний курковий механізм забезпечує легкий хід і можливість виконати стиснення (розпір) в три рази швидше, ніж у аналогів.
• Конструкція забезпечує можливість роботи однією рукою.
• Струбцина STANLEY ″FatMax L″, призначена для різних робіт вимагають стиснення або распора із зусиллям до 135 кг.
• Не потребує додаткових інструментів для швидкої трансформації з струбцини в розпір.
• Гумові накладки захищають від вм’ятин поверхні затиснутих предметів
100% оригінал. Весь ас
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 750 кг |
| Глибина | 78 мм |
| Довжина: | 495 м. |
| Комплектація | В пакованні |
| Застосування | професійне |
| Тип | Тригерні |
| Зусилля стяжки | 135 кг |