Бур DeWALT DT9815_1
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 160 мм |
| Довжина робоча | 100 мм |
| Комплектація | 1 шт. |