Пила ланцюгова електрична BLACK+DECKER CS1840
• Двигун потужністю 1.8 кВт зі швидкістю ланцюга 12.5 м/с.
• Ручний натяг ланцюга.
• Автоматична система змащування ланцюга для більш великої ефективності.
• Запобіжне гальмо: зупинка ланцюга менш ніж за 0.15 секунди для більшої безпеки при використанні.
• Антивібраційна система.
• Компактний і збалансований дизайн для більшого комфорту при використанні.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 400 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 12.5 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 100 мл |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Електропила ланцюгова |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Антивібраційна система, Гальмо ланцюга, Автоматичне змащення ланцюга |