Міні-пила ланцюгова акумуляторна STIGA PR100eKit
• PR100eKit- акумуляторна пилка з ідеальним співвідношенням розміру, потужності та ваги, яка працює від однієї 20В акумуляторної батареї.
• Здатний обрізати 120 гілок діаметром 50 мм за один заряд. Також ідеально підходить для обрізання гілок діаметром до 100 мм.
• SDS-система безключового натягу ланцюга – допомагає без зусиль виконати регулювання натягу ланцюга без допомоги будь-яких додаткових інструментів.
• Ергономічний дизайн - забезпечує більш комфорту та ефективну роботу.
• Плавне різання гарантується вбудованим масляним насосом для легшого змащування ланцюга.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.44 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 127 мм |
| Об'єм масляного бака | 30 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 7.2 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | SDS-система, Автоматичне змащення ланцюга |