Акумуляторна батарея DeWALT DCB546_N473851
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 54 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.06 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 60 хв |
| Гарантія | 3 |
| Місткість | 6 А·год |
| Комплектація | Акумуляторна батарея — 1 шт. |
| Світлова індикація | Да |