Зарядний пристрій DeWALT DCB107_N385683
100% оригінал. Весь асортимен
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантія | 3 |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Світлова індикація | Да |
| Тип заряджуваних акумуляторів | Li-Ion |
| Ток зарядки | 1.25 А |