Шуруповерт акумуляторний безщітковий DeWALT DCF601N
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний крутний момент | 8 H*m |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.68 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Наявність удару | Немає |
| Максимальна частота обертання | 1100 об/хв |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4 |