Штатив STANLEY SXLS37627E
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 140x132x132 |
| Максимальна висота | 1.7 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Різьба | 8 мм |
| Сумісність з | SXLS50115E, SXLS50116E, SXLS50117E, SXLS50118E, SXLS50119E, SXLS5020E, SXLS37952E, SXLS37180E, SXLS3 |