Віброплита прямохідна електрична EnerSol EPC-095E_1
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Відцентрова сила | 20 кН |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 650*430*500 |
| Гарантія | 1 |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна глибина ущільнення | 300 мм |
| Потужність двигуна | 3 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Плита | 580*400 |
| Тип | прямохідна |