Універсальний ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DXL з шухлядкою DeWALT DWST08510-1
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 76.2 м. |
| Кількість відділень (кишеня) | 6 шт |
| Комплектація | Ящик із шухлядкою зі знімними перегородками та бічними шинами — 1 шт., |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал | надміцний поліпропілен |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
| Ширина | 55.9 см |