Зарядний пристрій DeWALT DCB1104P2
• Заряджає батареї: 10,8, 12, 18 В XR Li-Ion.
• Струм зарядки: 4 А.
• Заряджає акумулятор DCB183 2 Аг до 80% ємності менш ніж за 30 хвилин.
• Діагностика зі світлодіодною індикацією.
• Новий індикатор стану заряду показує, коли акумулятор заряджений на 80%, а окремий індикатор показує заряд понад 80%.
• У комплекті з 2 акумуляторами 18В XR Li-Ion 2 Аг (DCB184).
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантія | 3 |
| Комплектація | Зарядний пристрій — 1 шт., акумулятори 18 В XR Li-Ion 5 А·год (DCB184) — 2 шт. |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Світлова індикація | Да |
| Тип заряджуваних акумуляторів | Li-Ion |
| Ток зарядки | 4 А |