Диск пильний METAL CUTTING DeWALT DT1044
• Сумісний с DCS383;
• Для різки: кутника металевого з товщіною стінки від 3 мм. до 6 мм.;
• сталевої труби з товщиною стінки від 1,5 мм. до 6 мм.;
• різьбового стриженя (шпильки) від 6 мм. до 25 мм.;
• металевої пластини від 3 мм. до 6 мм.;
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість зубів | 48 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 184 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Кількість | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Призначення | метал |
| Профіль зуба | MАТВ |
| Серія | METAL CUTTING |
| Тип | пиляльний диск |
| Товщина полотна | 1.6 мм |