Вібратор глибинний акумуляторний DeWALT DCE531N
• ВІБРАТОР ДЛЯ БЕТОНУ 18 В.
• Глибинний вібратор для видалення повітря із свіжого бетону дозволяє покращити консистенцію суміші та досягти максимальної міцності.
• При своїй портативності та компактних габаритах має вражаючі показники продуктивності, дозволяючи працювати з максимальною ефективністю.
• Розрахований насамперед для невеликих обсягів робіт і буде корисним при роботі у важкодоступних місцях та за умов необхідних високої точності та мобільності робіт.
• Вал має довжину 1,2 метри, знімається без додаткового інструменту за допомогою спеціальної гайки.
• Система має надійний захист від потрапляння всередину води та бруду. Компактні розміри полегшують зберігання та транспортування обладнання.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина гнучкого валу | 1.2 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.08 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр вібробулави | 28.6 мм |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою, |
| Потужність | 0.36 Вт |
| Параметри мережі | 18 В |
| Тип | Глибокий |
| Частота вібрації | 15000 об/хв |