29 999 ₴
24 299 ₴
Багатофункціональний інструмент акумуляторний безщітковий DeWALT DCS356S2T
• Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує велику тривалість роботи без перезаряджання акумулятора.
• Відсутність швидкозношуваних частин (щіток) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
• Яскраве LED підсвічування.
• Безключова зміна оригінальних аксесуарів.
• Мультиконтактний вимикач дозволяє використовувати інструмент при 2-х варіантах хвата.
• Наявність перемикача кількості коливань: Режим 1 = 15 000 /хв
• Режим 2 = 17 000 /хв
• Режим 3 = 20 000 /хв.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр отвору | 9.5 мм |
| Ємність акумулятора | 3.5 А·год |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Кут коливань | 1.6 град |