Дриль алмазного свердління акумуляторний DeWALT DCD150NK
• БЕЗЩІТКОВИЙ ДВИГУН 54 В.
• Це алмазний дриль від DeWALT, що використовує акумуляторну платформу 54V XR FLEXVOLT, розроблений для забезпечення продуктивності.
• Система ANTI-ROTATION - відчуває надмірний обертальний рух інструменту та вимикає його, підвищуючи безпеку.
• Технологія TOOL CONNECT - забезпечує інтегроване підключення до програми DEWALT Site Manager.
• Бездротове керування інструментом (Wireless Tool Control) - для дистанційного бездротового зв’язку з баком для води DEWALT (продається окремо).
• Універсальні патрони: 1 1/4” UNC (зовнішній) та 1/2” BSP (внутрішній) для сумісності з різними коронками.
• Сумісність з DEWALT POWERSHIFT - може працювати зі станиною DCPS151 та акумуляторами POWERSHIFT для складніших завдань.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 162 мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 162 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 162 мм |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип акумулятора | XR FLEXVOLT 54 В Li-lon |
| Тип двигуна | акумуляторний |