



2 799 ₴
2 199 ₴
Кущоріз-ножиці акумуляторні SEQUOIA SBHT2012-UNI
• Акумуляторні кущоріз-ножиці 2 в 1 SEQUOIA SBHT2012-UNI – сучасне рішення для догляду за садом, формування кущів, живоплотів та підстригання трави.
• Належить до лінійки SEQUOIA Universal Series 20V на платформі M1, яка представлена широким асортиментом на ринку акумуляторних інструментів для дому та саду. Це дозволяє економити кошти та зручно комбінувати різні пристрої в межах однієї системи.
• Оснащений надійним двигуном і працює від літій-іонного акумулятора 20V, що забезпечує мобільність та повну свободу руху.
• Завдяки змінним насадкам інструмент легко перетворюється з кущоріза з ножем довжиною 30 см на садові ножиці із захватом 15 см для точного підстригання трави та декоративних рослин.
• Ергономічна конструкція, мала вага лише 2,1 кг і зручна рукоятка роблять інструмент комфортним у використанні навіть протягом тривалого часу.
• У комплект входить акумулятор 2.0Ah, зарядний пристрій, ніж-кущоріз і ніж-ножиці – все необхідне для роботи відразу після покупки.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | щітковий |
| Довжина ножа | 30 см |
| Ємність акумулятора | 2 А·год |
| Максимальний діаметр гілок | 18 мм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Серія | UNIVERSAL SERIES 20V |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |